Nieuws

In memoriam

Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van

                                   JO JANSMAN

Jo heeft veel betekend voor onze vereniging, hij was van 1980 – 1992 penningmeester in het bestuur. Daarnaast was hij lid van de kantine-commissie en Club van 100. 18 jaar was hij bestuurslid en mede- organisator van de carnavalscommissie, die destijds nog onder de vlag van de S.V. Marienheem stond.

Door zijn grote maatschappelijke betrokkenheid en zijn werk heeft hij veel betekend voor de voetbal, hij wist de wegen te bewandelen die nodig waren om zaken in de vereniging en daarom heen te regelen. De S.V. Marienheem zat in zijn hart en hij stond vele uren aan de lijn om de wedstrijden van zijn zonen en de laatste jaren van zijn kleinzoon en -dochter te aanschouwen en hen aan te moedigen. 

De laatste jaren was hij actief betrokken bij het verzorgen van ons sportpark op maandagmorgen, tot zijn grote spijt moest hij dit ruim een half jaar terug opzeggen vanwege zijn gezondheid.

Jo is en was een zeer gewaardeerd en gerespecteerd lid van de S.V. Marienheem. Wij zijn dankbaar voor zijn grote betrokkenheid en inzet en wensen zijn vrouw en kinderen en allen die hem lief waren veel sterkte bij het dragen van dit verlies.

Bestuur en leden S.V. Marienheem.

Sponsoren S.V. Marienheem

1enalreclame
a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
cafe de koenjer
de-bagatelle
Dijkman Woninginrichting
Dinoland Zwolle
duteweerd
ElboBus
ep-jan-oosterwechel
esthers-kniphuus
formido-raalte
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
intersport-schutte
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
koopman
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruidentuin
kruiper-tweewielers
lifestyle-centre
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
nijboer
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
raab-karcher-eshuis
raalteplaza
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
schoenmaker
Summercamp Heino
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012