Nieuws

In memoriam.

IN MEMORIAM

ROBERT VELTMAAT

 

We ontvingen het droevige bericht dat op zondagmorgen 11 november ons lid Robert Veltmaat is overleden op de leeftijd van 42 jaar.

We kennen Robert als een zeer betrokken persoon die zijn gehele leven al lid was van de S.V. Mariënheem. Hij heeft alle jeugdteams doorlopen en een aantal jaren gevoetbald bij de senioren. Daarnaast was hij actief op vele fronten in de vereniging, gestart als jeugdleider bij de pupillen en de laatste jaren was hij boegbeeld als leider van het A elftal. Hij was betrokken als leider/trainer van dames 2 en vanaf dit seizoen als leider betrokken bij het 1eelftal. Hiernaast was hij zeer actief bij vele acties in de vereniging, waaronder de opbouw tijdens de Playbackshow.

We hebben Robert leren kennen als een goudeerlijke man die altijd enthousiast was en overal het positieve van in kon zien. Hij mocht graag met de jeugd werken, samen een dolletje op de training en spelers enthousiast maken voor het voetbalspel en de vereniging. In de kantine was hij een graag geziene gast, met een biertje in de hand en zijn humor heeft hij menigeen aan het lachen gebracht.

We zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor onze vereniging heeft betekend en we zullen hem ontzettend missen.

We wensen zijn vriendin Suzanne en familie veel kracht, troost en sterkte bij het verwerken van dit abrupte grote verlies.

Bestuur S.V. Mariënheem.

Sponsoren S.V. Marienheem

a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
cafe de koenjer
de-bagatelle
Dijkman Woninginrichting
Dinoland Zwolle
duteweerd
ElboBus
ep-jan-oosterwechel
esthers-kniphuus
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
intersport-schutte
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
koopman
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruidentuin
kruiper-tweewielers
lifestyle-centre
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
nijboer
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
raab-karcher-eshuis
raalteplaza
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
schoenmaker
Summercamp Heino
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012
Zonwering Vloedgraven