Nieuws

Geslaagde nieuwjaarsinstuif.

Zaterdag 5 januari stond in het teken om het nieuwe jaar weer feestelijk te openen. Dat hebben we bij S.V. Mariënheem gedaan door in de zaal een mixtoernooitje te houden voor de Jo-9, de Jo-8 en de trainingsgroep. Hiernaast werd in de kantine een FIFA-toernooi georganiseerd voor de Jo-15, de Jo-13 en de Jo-11. Dit FIFA-toernooi is gewonnen door Tijn Wippert. Ook de traditionele wedstrijd tussen de jeugdleiders en scheidsrechters tegen het A1(tegenwoordig Jo-19) werd gehouden, ditmaal op het nieuwe kunstgrasveld. De jeugdleiders boekten een klinkende 8-1 overwinning, mede dankzij een wereldgoal van Sietse Koenjer en door hattricks van Jesse Kleverkamp en Mark Neimeijer. De dag werd afgesloten met een FIFA-toernooi voor de Jo-19 en de seniorenelftallen. Deze is uiteindelijk gewonnen door Luke Heymerikx. We kijken al met al terug op een fantastische dag bij de S.V. Mariënheem.

Klik hier voor de foto's van Henk Klein Koerkamp

Sponsoren S.V. Marienheem

a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
Adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
Buwie Glas & Schilderwerken
cafe de koenjer
de-bagatelle
Chiropractie Salland
DDMC
Dinoland Zwolle
duteweerd
Elco Totaal
ep raalte
esthers-kniphuus
Erik Bouwplancoordinatie
logo geitenhouder reimert
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
intersport-schutte
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruiper-tweewielers
Kuiper Autoschade
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
Nijboer
Omni Mobilae
Oosterlaken Tuin & Groen onderhoud
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
raab-karcher-eshuis
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
Salland Reclame
schoenmaker
Summercamp Heino
Texaco Raalte
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012
Zonwering Vloedgraven