Nieuws

In memoriam.

Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van ons oud-voorzitter en erelid

FRANS ALFERINK

Frans is en was een zeer gewaardeerd en gerespecteerd lid van de S.V. Mariënheem.                         
Frans was voorzitter van onze vereniging van 2003 tot 2010, hij heeft in die jaren veel voor onze vereniging betekend. Frans heeft onze huidige commissie structuur opgezet in het project "Samen S.V. Mariënheem". Dit zorgde ervoor dat er veel meer betrokkenheid en verantwoording bij de commissies kwam te liggen en dat heeft geresulteerd in meer vrijwilligers en kwaliteit in de vereniging. Hij was het gezicht van de vereniging bij het 50 jarig jubileum van de club en heeft de verandering doorgevoerd voor jubilea kaderleden.

Frans was een gedreven voorzitter, hij was ook een “ouderwetse” voorzitter, hij had altijd een boekje bij zich waarin hij alles opschreef en vaak terug keek, dit typeerde hem. Hij had enorm veel humor en zorgde altijd voor een vrolijke noot in de vergadering. Mooi was dat Frans op de jaarvergaderingen ook altijd een leuk filmpje had, soms met een knipoog naar zijn cluppie Feyenoord. Frans zag altijd het positieve in de mens, zijn kracht was dat hij een ieder kon stimuleren om samen met elkaar iets op te pakken voor de vereniging, wat vaak resulteerde in een mooi resultaat.

De laatste jaren was Frans actief betrokken als lid van het 7eelftal, hij mocht graag een balletje trappen en had hier de grootste lol met zijn teamgenoten. De feestjes met het 7rondom een winter- en seizoenkampioen met de punten, daar genoot hij enorm van. Samen met Hans organiseerde hij vaak het mixtoernooi aan het einde van het seizoen voor de hele vereniging.

Toen het bericht kwam dat Frans ziek was, was dat een grote schok in de vereniging. Frans bleef altijd positief en liet nog regelmatig zijn gezicht zien.
We zullen hem gaan missen.

Wij zijn dankbaar voor zijn grote betrokkenheid en inzet en wensen zijn vrouw en (klein) kinderen en allen die hem lief waren veel sterkte bij het dragen van dit verlies.

Bestuur en leden S.V. Mariënheem.

Sponsoren S.V. Marienheem

a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
Adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
Buwie Glas & Schilderwerken
cafe de koenjer
de-bagatelle
Chiropractie Salland
DDMC
Dinoland Zwolle
duteweerd
Elco Totaal
ep raalte
esthers-kniphuus
Erik Bouwplancoordinatie
logo geitenhouder reimert
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
intersport-schutte
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruiper-tweewielers
Kuiper Autoschade
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
Nijboer
Omni Mobilae
Oosterlaken Tuin & Groen onderhoud
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
raab-karcher-eshuis
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
Salland Reclame
schoenmaker
Summercamp Heino
Texaco Raalte
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012
Zonwering Vloedgraven