Mariënheem 1

Marienheem1 - IJsselstreek 3-3

Vanmiddag speelde Marienheem1 de zesde wedstrijd in de competitie tegen de nummer vijf van de ranglijst IJsselstreek uit Deventer. Marienheem begon sterk aan de wedstrijd en was de eerste helft duidelijk de betere ploeg.

Toch was het IJsselstreek die in de 20e minuut de eerste treffer maakte. In de 29e minuut volgde de aansluitende treffer van Jesper Vloedgraven. Vlak voor rust kwam Marienheem op voorsprong door een doelpunt van Sander Alferink. Met de stand 2-1 gingen beiden ploegen de rust in. De tweede helft kwam Marienheem meer onder druk, wat resulteerde in 2-2 in de 61e minuut. Marienheem kwam toch weer op voorsprong door een doelpunt van Mike Kemper. Helaas kon het team de voorsprong niet vasthouden scoorde de IJsselstreek in de 81e minuut de 3-3. Al met al een terechte uitslag.

Marienheem staat nu 11e op de ranglijst. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen Emst 1, de nummer 7, op het programma.

Voor de foto's van Henk Klein Koerkamp klik HIER.

Sponsoren S.V. Marienheem

1enalreclame
a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
cafe de koenjer
de-bagatelle
Dijkman Woninginrichting
Dinoland Zwolle
duteweerd
ElboBus
ep-jan-oosterwechel
esthers-kniphuus
formido-raalte
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
intersport-schutte
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
koopman
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruidentuin
kruiper-tweewielers
lifestyle-centre
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
nijboer
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
raab-karcher-eshuis
raalteplaza
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
schoenmaker
Summercamp Heino
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012