• Mariënheem JO19-1

  • Spelers & technische staf

    NaamRol
    Akkersdijk, TygoTeamspeler
    Ellenbroek, JortTeamspeler
    Hagen, TianTeamspeler
    Holsappel, LeanTeamspeler
    Hoogeslag, JornTeamspeler
    Huisman, RaymondOverige staf
    Huisman, RoanTeamspeler
    Hulsman, SybTeamspeler
    Jansen Holleboom, LeanTeamspeler
    Jansman, HiekeTeamspeler
    Jansman, MeesTeamspeler
    Kleverkamp, JesseOverige staf
    Kruiper, MaikTeamspeler
    Lobbert, RianneTeamspeler
    Reimert, DaanTeamspeler
    Tuitert, SemTeamspeler
    Veldman, RoyTechnische staf
    Wippert, TijnTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijd
    30 okt. 11:30SSA DVC Dedemsvaart JO19-3 - Marienheem JO19-1
    6 nov. 14:00Marienheem JO19-1 - SVZW JO19-2
    20 nov. 14:45Rohda Raalte JO19-3 - Marienheem JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Marienheem JO19-1 - USV JO19-11 - 8
    9 okt.DKB JO19-1 - Marienheem JO19-14 - 1
    16 okt.Broekland JO19-1 - Marienheem JO19-14 - 1
    23 okt.Marienheem JO19-1 - Heino JO19-22 - 1
  • Poulestanden Marienheem JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1430114689
    2DKB JO19-143019639
    3USV JO19-14211201197
    4Langeveen JO19-1421112577
    5Heino JO19-2421110647
    6Gramsbergen JO19-2413012666
    7Sportlust Vroomshoop JO19-142029906
    8Rohda Raalte JO19-341211011-15
    9Den Ham JO19-24121910-15
    10Marienheem JO19-14103518-133
    11SSA DVC Dedemsvaart JO19-34022512-72
    12SVZW JO19-24004419-150
    Poulestanden Marienheem JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marienheem JO19-13300207139
    2De Zweef JO19-2320116976
    3Diepenveen JO19-231021015-53
    4Heeten JO19-23003722-150
    Poulestanden Marienheem JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3SC Bemmel JO19-211006063
    4RKSV Driel JO19-111008353
    5VIOS B. JO19-111007343
    6Overasseltse Boys JO19-111005143
    7S.V. Kilder JO19-111004043
    8Lienden JO19-111004043
    9SVI JO19-3JM11004043
    10Elspeet JO19-111005233
    11Broekland JO19-111004133
    12Diepenheim JO19-111004133
    13't Peeske JO19-111004133
    14Quick '20 JO19-611004133
    15RODA '28 JO19-111004133
    16Voorwaarts T JO19-211004133
    17ESC JO19-211003033
    18SP Eefde JO19-111006423
    19OVC '85 JO19-311004223
    20Rood-Wit '58 JO19-111004223
    21Avanti W. JO19-211003123
    22SC Bemmel JO19-311003123
    23Bennekom JO19-411003123
    24Quick '20 JO19-411003123
    25Oranje Nassau JO19-311005413
    26Orion JO19-211005413
    27Avanti W. JO19-311002113
    28FC Eibergen JO19-211002113
    29Hierden JO19-311002113
    30OVC '85 JO19-211002113
    31SDZZ JO19-211002113
    32Oranje Nassau JO19-411003303
    33Excelsior '31 JO19-211003303
    34DZC '68 JO19-611002203
    35Langeveen JO19-111002203
    36Jonge Kracht JO19-211001103
    37DKB JO19-100000000
    38Excelsior '31 JO19-400000000
    39Hatto Heim JO19-200000000
    40Hierden JO19-200000000
    41USV JO19-100000000
    42VVOP JO19-200000000
    43WSV JO19-200000000
    44ZAC JO19-400000000
    45Zenderen Vooruit JO19-110013300
    46Rood Zwart JO19-210013300
    47ST: EriX/KSV JO19-110012200
    48ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    49SC Bemmel JO19-410011100
    50v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    51Woezik JO19-2100145-10
    52Bennekom JO19-3100112-10
    53Sp. Neede JO19-2100112-10
    54't Peeske JO19-2100112-10
    55Quick '20 JO19-5100112-10
    56Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    57Vorden JO19-2100146-20
    58OVC '85 JO19-4100124-20
    59Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    60Hengelo JO19-1100113-20
    61OSC JO19-4100113-20
    62Rigtersbleek JO19-2100113-20
    63SDV Barneveld JO19-3100113-20
    64Victoria Boys JO19-2100125-30
    65BSC Unisson JO19-2100114-30
    66Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    67Gorssel JO19-1100114-30
    68Marienheem JO19-1100114-30
    69ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    70ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    71DSV '61 JO19-1100103-30
    72SC Meddo JO19-1100137-40
    73Orion JO19-4100115-40
    74sv DFS JO19-1100104-40
    75DZC '68 JO19-5100104-40
    76ZAC JO19-3100104-40
    77Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    78ESA JO19-3100106-60
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140