• Per voetbalseizoen 2023-2024 zijn wij op zoek naar een keeper voor ons eerste elftal van S.V. Mariënheem.

    Helaas zijn wij dun gezaaid in de keepers zowel bij de senioren als de jeugd. Het eerste speelt op dit moment in de middenmoot van 4F op de zaterdag. Volgend seizoen komt er een vijfde klasse bij op de zaterdag, het is dus nog niet definitief in welke klasse er volgend seizoen gevoetbald gaat worden. Het elftal is op dit moment een team met veel ervaren spelers, volgend jaar zal dit (waarschijnlijk) een mix zijn van ervaring en aanstormend talent.

    Heb jij interesse in dit avontuur bij een sociale en competitieve vereniging met uitstekende faciliteiten of wil jij bijgepraat worden onder het genot van een bakje koffie? Spelers en/of keepers voor andere elftallen zijn uiteraard ook van harte welkom.

    Neem dan telefonisch contact op met het nummer 06-53871284 (Matthijs Warffemius, aanspreekpunt Technische Commissie) of stuur een mail naar secretariaat@svmarienheem.nl.

    Groet de Technische Commissie