Nieuws

Een frisse wind door S.V. Mariënheem!

S.V. Mariënheem is zeer blij om te melden dat er een samenwerkingsovereenkomst is afgesloten met De Voetbal Academie. Daan Koerhuis en Sander Alferink zullen gedurende het voetbalseizoen 2019-2020 trainingen verzorgen aan diverse jeugdteams. Daarnaast hebben Simon Rijsemus en Jesse Kleverkamp zich beschikbaar gesteld om de trainingsopleiding UEFA C te volgen. 

De Voetbal Academie is opgericht door Daan Koerhuis en heeft inmiddels 11 jaar ervaring opgedaan in het geven van voetbaltrainingen en het geven van cursussen aan trainers en leiders. Plezier, enthousiasme en het geven van individuele aanwijzingen staan voor De Voetbal Academie centraal.

De Voetbal Academie zal 16 donderdagavonden de trainingen verzorgen aan alle jeugdteams op locatie bij S.V. Mariënheem van september 2019 t/m december 2019 en van februari 2020 t/m mei 2020. Naast het opleiden en enthousiasmeren van trainers, begeleiders en spelers van S.V. Mariënheem verzorgt De Voetbal Academie ook 2 cursusavonden voor alle trainers en geïnteresseerden vanuit S.V. Mariënheem. Daarnaast stelt De Voetbal Academie digitale oefenstof beschikbaar voor alle trainers binnen S.V. Mariënheem.

Simon Rijsemus en Jesse Kleverkamp gaan de trainersopleiding UEFA C volgen bij de KNVB. Simon zal als trainer/coach voor het elftal J017 komen te staan en Jesse bij het elftal J019. Beide heren zullen de trainingen verzorgen op de dinsdag- en donderdagavond en op wedstrijddagen als coach voor de groep staan.

De trainersopleiding UEFA C helpt beide heren om zich verder te ontwikkelen in het coachen van wedstrijden, geven van trainingen en het begeleiden van spelers.

Wij als S.V. Mariënheem wensen Simon, Jesse, Daan en Sander veel plezier en succes toe voor dit seizoen!

Sponsoren S.V. Marienheem

a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
Adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
Buwie Glas & Schilderwerken
cafe de koenjer
de-bagatelle
Chiropractie Salland
DDMC
Dinoland Zwolle
duteweerd
Elco Totaal
EP Raalte
esthers-kniphuus
Erik Bouwplancoordinatie
logo geitenhouder reimert
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
Intersport Bols Teamsport
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruiper-tweewielers
Kuiper Autoschade
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
Nijboer
Omni Mobilae
Oosterlaken Tuin & Groen onderhoud
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
Puck's IJs
raab-karcher-eshuis
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
Salland Reclame
schoenmaker
Summercamp Heino
Texaco Raalte
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012
Zonwering Vloedgraven