Nieuws

Opening vernieuwde bestuurskamer en bovenzaal 't Asspel

Vanmorgen hebben we, bestuur van 't Asspel,  onder het genot van een kop koffie de vernieuwde ruimte boven in 't Asspel opengesteld en de vernieuwde bestuurskamer beneden geopend.

Samen met de vrijwilligers van 't Asspel, de SV Mariënheem, zondagmorgendienst en enkele gebruikers van de accommodatie hebben we nagepraat over de vele werkzaamheden die verricht zijn.  Ook hebben we kort vooruit gekeken naar de komende werkzaamheden die gepland staan om voor Vocluma een eigen ruimte vrij te maken, zodat zij een lang gekoesterde wens in vervulling kunnen laten gaan.

Speciaal voor deze morgen was ook de schildersclub uitgenodigd omdat zij een belangrijke rol hebben gespeeld in de bestuurskamer. Joke Nijboer heeft een prachtig kunstwerk gemaakt waarin alle gebruikers een plekje hebben gekregen, welke aan de want in de bestuurskamer hangt. Wij nodigen dan ook iedereen uit om eens een kijkje te komen nemen. Schildersclub bedankt!

De voorzitter van de SV Mariënheem richtte het woord aan het bestuur van 't Asspel om ze feliciteren met de nieuwe ruimte. Van de SV Mariënheem kreeg het bestuur een nieuwe klok aangeboden om aan te geven dat ook deze ruimte weer helemaal van deze tijd is. Bestuur SV Mariënheem bedankt!

De schildersclub kreeg een pakketje van de Parabool om samen nog een na te genieten op hun schildersavond. De vrijwilligers die gewerkt hebben aan de bovenzaal en bestuurskamer worden samen met het bestuur van de SV Marienheem uitgenodigd om op 16 november van 16 tot 18 uur een borrel te drinken in de kantine als dank voor hun inzet. Vrijwilligers bedankt!

Tot slot gaf Ben Groote Schaarsberg aan blij te zijn met de nieuwe ruimte, de zondagmorgen en  -middagdienst kunnen de tegenstander en scheidsrechters weer heerlijk welkom heten en laten zien dat we het in Mariënheem prima voor elkaar hebben. 

Voor de foto's van Henk Klein Koerkamp klik HIER.

Sponsoren S.V. Marienheem

a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
Adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
Buwie Glas & Schilderwerken
cafe de koenjer
de-bagatelle
Chiropractie Salland
DDMC
Dinoland Zwolle
duteweerd
Elco Totaal
EP Raalte
esthers-kniphuus
Erik Bouwplancoordinatie
logo geitenhouder reimert
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
Intersport Bols Teamsport
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruiper-tweewielers
Kuiper Autoschade
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
Nijboer
Omni Mobilae
Oosterlaken Tuin & Groen onderhoud
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
Puck's IJs
raab-karcher-eshuis
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
Salland Reclame
schoenmaker
Summercamp Heino
Texaco Raalte
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012
Zonwering Vloedgraven