Nieuws

Mariënheem1 wint eerste thuiswedstrijd.

Vanmiddag speelde Mariënheem de tweede competitiewedstrijd en 1e thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen. De eerste wedstrijd werd met 4-0 gewonnen van V & L. Vanmiddag stond Terwolde op het programma. De eerste helft begon stroef waardoor de thuisploeg op een 0-1 achterstand kwam.

Kort daarop volgde de gelijkmaker door een lucky goal (min of meer) eigen doelpunt na een schot van Thomas Evers. Vlak voor rust nam Mariënheem de voorsprong door een doelpunt van Jesper Vloedgraven. Na de rust zette Mariënheem goed door en waren duidelijk de betere van beide ploegen. De 3-1 werd gemaakt door Stan Heetkamp, de 4-1 door Mike Kemper en de 5-1 door Thomas Evers. Terwolde kon toch nog een keer scoren, waardoor de eindstand op 5-2 kwam. Een goede overwinning voor het eerste. Volgende week staat er weer een thuiswedstrijd op het programma tegen IJsselstreek, waar onze huisfotograaf Henk ook weer van de partij zal zijn.

Sponsoren S.V. Marienheem

a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
Adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
Buwie Glas & Schilderwerken
cafe de koenjer
de-bagatelle
Chiropractie Salland
DDMC
Dinoland Zwolle
duteweerd
Elco Totaal
EP Raalte
esthers-kniphuus
Erik Bouwplancoordinatie
logo geitenhouder reimert
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
Intersport Bols Teamsport
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruiper-tweewielers
Kuiper Autoschade
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
Nijboer
Omni Mobilae
Oosterlaken Tuin & Groen onderhoud
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
Puck's IJs
raab-karcher-eshuis
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
Salland Reclame
schoenmaker
Summercamp Heino
Texaco Raalte
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012
Zonwering Vloedgraven