Nieuws

Teamstrijd 2020

Zondag werd de 3e editie gehouden van de jaarlijkse "Teamstrijd". Alle seniorenteams, JO-19 en een team van bestuur, vrijwilligers en supporters namen deel aan de voetbalquiz. Om alle spelers van de teams eens goed aan het werk te zetten werd er als extra spel een legpuzzel van Jan van Haasteren toegevoegd. Een lastige legpuzzel van 500 stukjes. Het team, die het snelst de legpuzzel in elkaar kon zetten, kreeg extra punten toebedeeld.


De vorige 2 edities werden gewonnen door het 3e elftal. Het was mooi om te zien hoe fanatiek iedereen begon te puzzelen. De taken waren over het algemeen goed verdeeld. Een deel van het team beantwoordde de quizvragen, een deel was druk aan het puzzelen en een deel was verantwoordelijk voor de logistiek (drankje /hapje), oftewel keken toe!
Na de eerste tussenstand was het 1e en 3e elftal aan elkaar gewaagd met een gelijke stand. Ook de eindstand van de quiz was gelijk, dus gaf de puzzel de doorslag voor de overwinning. Na anderhalf uur kwam het verlossende gejuich van...... jawel voor de derde keer het derde elftal. Een knappe prestatie om deze puzzel in zo'n razend tempo op te lossen. Het 2e elftal was ruim een half uur later klaar met puzzelen en werd hiermee 2e in de strijd. Het 1e elftal werd zonder extra punten 3e in de strijd. 
Ondanks dat de prijzen bekend waren bleven een aantal teams stug doorpuzzelen, dus een eervolle vermelding voor het 5e elftal (5 extra punten), het 1e elftal en als hekkensluiter had het 7e elftal na 4 uur het laatste puzzelstukje gelegd.

Na de quiz was het nog lang gezellig in de kantine.

Wil je de fotoreportage van Henk Klein Koerkamp zien, klik dan HIER.
Voor de foto's van Jolande Kloosterman klik HIER

Tot volgend jaar!

Namens de kantinecommissie
Hans, Evelyn, Harry, Jolande

Sponsoren S.V. Marienheem

a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
Adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
Buwie Glas & Schilderwerken
cafe de koenjer
de-bagatelle
Chiropractie Salland
DDMC
Dinoland Zwolle
duteweerd
Elco Totaal
EP Raalte
esthers-kniphuus
Erik Bouwplancoordinatie
logo geitenhouder reimert
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
Intersport Bols Teamsport
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruiper-tweewielers
Kuiper Autoschade
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
Nijboer
Omni Mobilae
Oosterlaken Tuin & Groen onderhoud
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
Puck's IJs
raab-karcher-eshuis
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
Salland Reclame
schoenmaker
Summercamp Heino
Texaco Raalte
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012
Zonwering Vloedgraven