Nieuws

Maatregelen n.a.v. corona-virus.

Beste (kader) leden, 

Het coronavirus heeft veel invloed op onze samenleving en daardoor ook op onze vereniging. Als S.V. Mariënheem volgen wij alle richtlijnen van het RIVM en andere instanties op en zijn wij ook genoodzaakt om maatregelen te treffen. Wij willen jullie middels deze mail op de hoogte brengen van een aantal genomen maatregelen. 

Het is inmiddels bekend dat alle sportclubs tot en met 6 april gesloten dienen te blijven vanwege het coronavirus. Dit geldt dus ook voor S.V. Marienheem. Het sportpark is inmiddels volledig gesloten. Dat wil zeggen dat ’t Asspel en de kantine gesloten zijn. Daarnaast is er ook een verzoek gekomen vanuit de gemeente om de sportvelden te sluiten. Dat wil zeggen dat er niet meer gevoetbald mag worden op onze velden. We zien de laatste dagen veel spelende kinderen op ons sportpark, maar het wordt afgeraden om in (grote) groepen bij elkaar te komen. Dat wil ook zeggen om te voetballen op onze velden. We willen ouders dan ook verzoeken om kind(eren) niet meer te laten spelen op de velden bij S.V. Mariënheem totdat hier weer toestemming voor is. 

Daarnaast zullen geplande vergaderingen op locatie bij S.V. Marienheem niet door kunnen gaan. Vergaderingen die geen prioriteit hebben, kunnen opnieuw gepland worden op het moment dat hier weer toestemming voor is. We begrijpen dat er ook vergaderingen zijn die wel noodzakelijk zijn en door moeten gaan. We willen iedereen verzoeken om deze vergaderingen digitaal te doen. Er zijn inmiddels diverse goede mogelijkheden om dit te organiseren zoals Microsoft Teams, Skype of Zoom. 

We hopen op jullie begrip gezien de situatie en gaan ervan uit dat iedereen de maatregelen zal opvolgen. Mochten er vragen zijn, schroom dan niet om deze te stellen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

We wensen iedereen veel gezondheid toe! 

Met vriendelijke groet, 

Het bestuur. 

Sponsoren S.V. Marienheem

a assendorp
aannemingsbedrijf-tibben
aarnink-accountants
Adende
assink-weustink
autobedrijf-mol
bajo-bouw
bakker-bart
bke
bouwbedrijf-vosman
Buwie Glas & Schilderwerken
cafe de koenjer
de-bagatelle
Chiropractie Salland
DDMC
Dinoland Zwolle
duteweerd
Elco Totaal
EP Raalte
esthers-kniphuus
Erik Bouwplancoordinatie
logo geitenhouder reimert
heineken
het-schaartje
hkm
hoogeboom
hoogeslag
huyskweker-pot
hutten
Intersport Bols Teamsport
jansman
jurry-hekking-metaal
kleinlangevelsloo
Bouwbedrijf Klunder
korbeld-verhuur
kroes-autoschade
kruiper-tweewielers
Kuiper Autoschade
liset-at-home
loohuis
the longhorn catering
maurits
morrenhof
Nijboer
Omni Mobilae
Oosterlaken Tuin & Groen onderhoud
oosterwechel-vloeren
pluimveebedrijf-velderman
prowork salland
Puck's IJs
raab-karcher-eshuis
Redit
reko-raalte
Rijsemus Zinkwerken
rensen
Sallandshoeve
Salland Reclame
schoenmaker
Summercamp Heino
Texaco Raalte
trioliet
unicom
vvd raalte
van-der-vegt-verspanning-techniek
van-straaten
vekoma
veldman
visser-fourage
winkels techniek
woonstudio
Logo WRBIKES 2012
Zonwering Vloedgraven